Головна » FAQ Додати питання

Вельмишановні відвідувачі сайту. Якщо ви не знайшли відповіді на турбуюче вас питання нижче, або на сторінці за адресою "БАТЬКАМ > Правила", та ваше питання має загальний, не особистий характер - залишайте свої запитання на цій сторінці.
*З особистими питаннями, будьте ласкаві, звертайтесь безпосередньо до тренерів.
Ще немає відповіді на це запитання.
Додав: https://mixfighter.kiev.ua/ (mixfighterkyiv)
   Бажання дитини, згода батьків або законних представників дитини, довідка від лікаря (дільничий терапевт) встановленого зразка (обов'язкова наявність прямокутної, круглої печаток, повного найменування і контактного телефону медичної установи) з дозволом відвідувати і займатися в секції по футболу.
   На перші декілька тренувань не потрібно купувати нічого. Спочатку буде достатньо наявного у вашої дитини спортивного взуття та форми. Адже не виключена ситуація що дитині не сподобається зайняття футболом.
   Так. Окрім навчально-тренувальних є ще спортивно-оздоровчі групи (СОЗГ), в яких діти також можуть займатися футболом в своє задоволення, без мети досягнення спортивних результатів. Тим не менш і для СОЗГ в клубі проводяться товариські ігри, наразі і з аналогічними групами інших клубів.