Президент клубу: Карауш Андрій Петрович
    Директор: Олійник Вікторія Анатоліївна
    Головний тренер: Карауш Ярослав Олександрович

Клуб юридично засновано 25 серпня 2010 року. Та фактично він розпочав своє існування майже за рік до того. Першим кроком до заснування клубу стало створення Ярославом Карауш у 2009 році секції футболу «Шкіряний м'яч» на базі ЗОШ I ступеня «Мрія» (директор Л.Титаренко). А вже за рік по тому завдяки сприянню, на той час директора ДП «Кіровоградтепло», А.П. Карауша була зареєстрована Кіровоградська обласна громадська спортивна організація «Футбольний клуб Альянс». Клуб, разом з ЗОШ I ступеня «Мрія», є співзасновником та співорганізатором щорічного Всеукраїнського турніру «Кубок МріЇ». Клуб є колективним членом Кіровоградської обласної федерації футболу, а отже і Федерації футболу України.

З 1 вересня 2016 року вперше в нашому місті клуб розпочав набір дітей віком з 3-х років до Академії футболу раннього розвитку з вивченням англійської мови. Ми навчаємо наших вихованців основам футболу, що в майбутньому допоможе їм досягти бажаних вершин в спорті. Окрім того ваші діти будуть навчатися англійської мови.
    Професійні та цікаві тренування, індивідуальний підхід до кожного вихованця спонукатиме ваших дітей проявити себе і розкрити свій потенціал. Наші заняття допомагають розвивати у дітей не тільки гнучкість, швидкість і техніку, а й логічне мислення, вміння будувати тактику і вірити у власні сили. З перших кроків у футболі ми привчаємо юних спортсменів бути дисциплінованими, професійними і відповідальними.
    Пропонуємо Вам і Вашій дитині дружню, доброзичливу атмосферу, індивідуальний підхід до кожного і, звичайно ж, сучасну і ефективну методику викладання.

Якщо ви мрієте побачити свою дитину здоровою, гармонійною і розвиненою - ласкаво просимо в Академію!

Кіровоградська обласна громадська спортивна організація «Футбольний клуб Альянс» нараховує більше ста дітей в складі тренувальних груп у віці від 3-х до 11-ти років.

Прийом дітей до клубу відкритий постійно, запрошуємо приходити всіх охочих займатися футболом.