Головна » 2017 » Грудень » 10 »
Футбольний уїкенд: "ти мені - я тобі"

10 грудня вихованці ДЮФК Альянс 2008-09 р.н. у місті Долинська двома складами провели товариські зустрічі з однолітками команди Юність Долинська.

Спочатку в залі з явились другі склади: команда суперників зразу ж забила 3 м ячі, але потрохи призвичаївшись наші юні вихованці змогли перехопити ініціативу наздогнали команду суперників і виграли матч 10 : 5 голами відзначились : Мороз - 3, Санасарян Д - 2, Стоян - 2, Пучка - 2, Синьогуб. Одразу ж після цього на полі спортзалу з'явились перші склади, гра проходила під гаслом: "ти мені-я тобі", тож прогнозовано завершилась з нічийним рахунком 8 : 8, голи-красені в нашій команді забивали: Бондаренко М - 2, Думитрович - 2 , Чернов - 2, Санасарян М, Мельниченко. Після цього відбулась валідольна серія пенальті, яку виграла наша команда 5 : 4 на чолі з воротарем Бондаренком О.

Категорія: Товариські ігри | Переглядів: 772 | Додав: sleem2008 | Рейтинг: 5.0/1